Darmowe Portale Randkowe

Darmowe portale randkowe – tak reklamuje się większość serwisów randkowych. Niestety znaczna część portali randkowych darmowa jest tylko z nazwy. Często portale randkowe zachęcają nas darmową rejestracją. Sama rejestracja często jest bezpłatna, ale by móc w pełni korzystać z serwisu, konieczne jest wykupienie konta premium, co najczęściej wiążę się ze stałą, abonamentową opłatą.

Są jednak także całkowicie darmowe portale randkowe. Niestety te darmowe serwisy randkowe albo stają się bardzo popularne i powoli przestają być bezpłatne, albo cierpią na deficyt użytkowników i najczęściej po pewnym czasie umierają śmiercią naturalną.

Nastawiając się na darmowe serwisy randkowe, trzeba bardzo uważnie przeczytać regulamin (to dotyczy wszystkich portali randkowych, to bardzo ważne!) i być przygotowanym na rejestrację w kilku serwisach randkowych. Uważne przeczytanie regulaminu jest tak ważne, ponieważ portale randkowe nie są wolne od oszustów, którzy będą chcieli na nas nieuczciwie zarobić.

Nie jest to regułą, ponieważ istnieje wiele uczciwych serwisów randkowych, jednak doświadczenia wielu użytkowników portali randkowych pokazują, że trzeba być ostrożnym. Fakt prawdopodobnej potrzeby rejestracji w paru serwisach randkowych związany jest głównie z dość małą (w stosunku do najpopularniejszych płatnych portali randkowych) bazą aktywnych użytkowników darmowych portali randkowych.

Pamiętajcie, by zawsze przed rejestracją w danym portalu randkowym poszukać o nim informacji w sieci. Zajmie to parę minut, a możecie dzięki temu oszczędzić sporo czasu, pieniędzy i niepotrzebnych nerwów.

Sposób na udaną randkę (ebook)